Byliśmy w Muzeum Śląskim w Katowicach

W dniu 27.11.2018 roku wszystkie grupy statutowe pojechały na wycieczkę do Muzeum Śląskiego w Katowicach. W trakcie wycieczki uczestnicy mogli zapoznać sięz twórczością wielu polskich malarzy oraz rzeźbiarzy. Na wystawie pokazany także był Śląsk na przełomie XIX...